Kim jesteśmy?

Firma Multidom działa w zakresie stolarki okienno-drzwiowej. Obsługujemy obszar Polski południowej i południowo-wschodniej. Na życzenie klienta wykonujemy również prace w systemie delegacji krajowej i zagranicznej. Posiadamy własne grupy instalacyjne, jesteśmy przedstawicielami największych zakładów produkcyjnych w Polsce. Mamy bardzo krótkie terminy realizacji a także dysponujemy ogromną wiedzą i kilkunastoletnim doświadczeniem w realizacji wymagających projektów. Nasze przedsiębiorstwo jest do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Wyposażyliśmy nasze okna w szyby oraz zaczepy antywłamaniowe po to, aby zminimalizować ryzyko „wizyty” niepożądanych gości w Państwa domach.

Szczególnie ważnym atutem naszych produktów jest wysoka efektywność cieplna. Oszczędzanie energii to nie tylko mniejsze rachunki, ale także działanie na korzyść środowiska naturalnego. Oferujemy Państwu najnowocześniejsze rozwiązania, które pozwolą na komfort użytkowania stolarki wraz ze znacznym obniżeniem kosztów ogrzewania.

Podczas komponowania oferty mamy przed oczami komfort i zadowolenie naszych klientów. Starannie dobieramy najbardziej niezawodne materiały i technologie, by stworzyć produkt o doskonałej jakości i wysokim komforcie użytkowania z optymalną ochroną akustyczną.

Szacunek i dbałość o środowisko naturalne, z którego zasobów korzystamy, to nasze priorytety. Chcemy, by czyste powietrze, woda i ziemia służyły następnym pokoleniom. Dlatego codziennie stosujemy rozwiązań i produkty najbardziej przyjaznych środowisku.

Czym się zajmujemy?

Od blisko 20 lat z pasją zajmujemy się dystrybucją okien, drzwi, bram garażowych, rolet i parapetów pochodzących od renomowanych producentów w kraju.

Dlaczego warto nam zaufać?

Przykładamy ogromną wagę do jakości oraz trwałości oferowanych wyrobów. Wszystkim kupującym gwarantujemy wszechstronne doradztwo w czasie zakupów, usługę montażu, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Co oferujemy?

Zapewniamy przystępne ceny, elastyczne warunki współpracy, jak również szybką realizację każdego zamówienia.

Szukasz profesjonalnej usługi?