Rolety to praktyczny system, który spełnia funkcję ochronną naszych budynków

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

Rolety podtynkowe

Rolety podtynkowe montuje się przede wszystkim w nowo wznoszonych budynkach, jednak po dokonaniu niezbędnych zmian w obrębie nadproża produkty te mogą być zamontowane także w obiektach istniejących. Zaplanowanie zastosowania tego typu rozwiązań oraz sposobu ich instalacji jeszcze na etapie projektowania budynku pozwala na efektywniejsze wykorzystanie ich walorów funkcjonalnych.

Rolety adaptacyjne

Przeznaczone są do zastosowania głównie w obiektach istniejących (nadokienne lub natynkowe). Zaletą tych produktów jest niewątpliwie brak ingerencji w obecny stan budynku, gdyż zewnętrzne rolety nie wymagają one specjalnych przygotowań pod montaż i nie są zintegrowane z oknem. Dzięki temu decyzję o montażu rolet w systemie adaptacyjnym możemy podjąć w dowolnym momencie. Przemyślana konstrukcja rolet zewnętrznych oraz odpowiednio dobrane materiały stanowią skuteczną ochronę przed nieproszonymi gośćmi.

Markizy

Markiza to inwestycja na lata, chroni przed kaprysami pogody, zapewni intymność i komfort. Opływowe (okrągłe lub eliptyczne) wsporniki ramion, przyciągają uwagę prostotą i eleganckim kształtem. Modele markiz przeznaczone są do szerokiego kręgu odbiorców indywidualnych i komercyjnych.

ROLETY ALUPLASTI W REALIZACJACH

Więcej szczegółów

zapraszamy na strony naszych producentów